HAKKIMIZDA

30 yıllık bilgi ve tecrübe birikimi ile bu sektöre yıllarını vermiş olan üstatları, genç mühendisleri ve operasyon ekibini kadrosunda bir araya getiren Sees Grup, hastanecilik ve mühendislik alanında yurtiçinde ve yurtdışında gerekli eğitimleri almış, uygulamaları yapmış ve böylece uzmanlaşmış dinamik bir ekibe sahip.

 

Kökeni 1990’lı yıllara dayansa da yeni şirketin oluşum altyapısı 2014 yılında şekil almaya başladı ve 2015 yılında nihayet Sees Grup tam anlamıyla sektöre giriş yaptı.

 

Hastane projelendirme ve proje uygulama alanlarının yanında hem asıl iş kolumuz olan hastanelerin otomasyon sistemleri hem de endüstriyel şehir hayatında aklınıza gelebilecek her alanın otomasyonu için çalışmalarımızı yürütüyoruz. Akıllı ameliyathaneler, akıllı duraklar, akıllı binalar ve akıllı fabrikalar… Artık hayatımızın her alanına giren teknolojinin daha verimli ve fonksiyonel şekilde kullanılması için geliştirilmiş otomasyon sitemlerini şehir ve sanayi hayatına entegre ediyor, günlük yaşamı ve iş hayatını kolaylaştırıyoruz.

 

Ayrıca sadece somut bir sistem ya da cihaz kurarak veya bir alan oluşturarak değil, aynı zamanda yılların teknik ve teorik bilgisine dayanarak fikirlerimizle de sizlere danışmanlık, işlerinize katkı yapıyoruz.

 

Ticari hayat bazıları için kar etmekten ibaret olsa da, Sees Grup bunun yanında müşterilerinin yüzünde görmek istediği memnuniyet ifadesi için de çalışır. Üstatlarımızın da her zaman dediği gibi; iş alanlarımızda müşterilerimiz ve kendimiz adına güzel bir iz bırakabilirsek ne mutlu bize!